İş Esnekliği Hizmetleri


Günümüzün yüksek riskli ortamında kesintiler kaçınılmazdır, ancak işletmenizin her zaman aktif olması gerekir

Esneklik, her işletmenin başarısı bakımından hayati önem taşır. Günümüzün birbiriyle bağlantılı dünyasında bir şirketin operasyonları hemen her yönüyle kesintilere maruz kalabilir. Bazı süreklilik sorunları, işletmenizin birkaç gün boyunca çevrimdışı kalmasına neden olabilir, ancak birkaç dakikalık kapalı kalma süresi bile çok pahalıya mal olabilir ve işletmenizin itibarına yönelik risk çok daha yüksektir. Önemli olan işletmenizin bir kesinti yaşayıp yaşamayacağı değil bunun ne zaman gerçekleşeceğidir.

Bu kadar risk altındayken, başarılı bir geçmişi olan güvenilir bir iş ortağına ihtiyacınız vardır. IBM Business Resiliency Services, riskleri belirlemenize ve tüm kuruluşunuz genelinde bir kesintiyi saptamaya, bu kesintiye müdahale etmeye ve yeniden çalışır duruma gelmeye hazır olmanızı sağlamaya yardımcı olabilir.

Videoyu izleyin

Sunduğumuz Olanaklar


Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. OSS Bilişim biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x