Veri ve Yapay Zeka


IBM'in Veri ve Yapay Zeka portföyü ile yapay zekaya doğru olan yolculuğunuzu hızlandırın. Verilerinizi hazırlayın ve verilerinizin içerdiği değeri ve içgörüleri açığa çıkarın. Yapay zeka aracılığıyla içgörüleri herhangi bir yerde, isteğe bağlı olarak analiz edin ve ölçeklendirin. Verilerinizi bir yapay zeka ve çoklu bulut dünyasına hazırlayın - Toplayın, Düzenleyin, Analiz Edin, Ekleyin ve Modernize Edin.

Yetenekler

 • Modernize Edin: Müşterilerin verilerini bir yapay zeka ve çoklu bulut dünyasına hazırlamasına yardımcı olun
 • Ekleyin: Müşteriler, Watson Apps ile yapay zekayı tüm kuruluşları çapında operasyonel hale getirebilir
 • Analiz Edin: Müşterilerin yapay zekayı güvenle ve açıklanabilir bir şekilde oluşturmasına ve ölçeklendirmesine olanak sağlar
 • Düzenleyin: Müşterilerinizin iş kullanımına hazır bir analitik temeli oluşturmasına yardımcı olun
 • Toplayın: Verileri müşterileriniz için basit ve erişilebilir hale getirin

Neden IBM?
IBM'in Veri ve Yapay Zeka portföyü, yapay zekaya doğru olan yolculuğunuzu hızlandırmak ve herhangi bir bulut üzerinde çalışan açık, genişletilebilen bir veri ve yapay zeka platformu ile işletmenizin çalışma biçimini dönüştürmek üzere konumlandırıldı. Verilerinizi yapay zeka için hazır hale getirin. IBM'in “Yapay Zeka Merdiveni”ne yönelik normatif yaklaşımı, yapay zeka için veri mimarinize ilişkin tüm Toplama, Düzenleme, Analiz Etme, Ekleme ve Modernize Etme süreçlerini içerir.

Videoyu izleyin
 • modernize720x480

  IBM Cloud Pak for Data

  IBM Cloud Pak™ for Data, işletmelerin verileri toplama, düzenleme ve analiz etme biçimini modernize eden ve yapay zekayı tüm kuruluşları çapında yerleşik hale getiren tam entegre bir veri ve yapay zeka platformudur. Herhangi bir bulut üzerinde çalışan açık, genişletilebilen bir veri ve yapay zeka platformu ile işletmenizin çalışma biçimini dönüştürmek için yapay zekaya doğru olan yolculuğunuzu hızlandırın.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM Watson ve İş Analitiği

  Watson, yapay zeka yaşam döngüsünü otomatikleştirmenize olanak sağlayan açık, çoklu bulut platformudur. Watson sayesinde, ister IBM Cloud, AWS, Azure veya Google üzerinde ister kendi özel bulut platformunuzda barındırılıyor olsun verilerinize yapay zeka araçlarını ve uygulamalarını getirebilirsiniz. Güçlü modelleri sıfırdan oluşturun ya da önceden oluşturulmuş kurumsal uygulamalarla değer elde etme süresini kısaltın.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Veri Bilimi

  Akıllı analitik ve veri bilimi teknolojilerini uygulayarak zamandan ve enerjiden tasarruf edin, iş süreçlerini optimize edin ve tehlikeli kararlar alma riskini azaltın.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Birleşik Yönetişim ve Entegrasyon

  Güvenilir bir analitik temeli oluşturun; yerleşik yönetişim, koruma ve uyumluluk denetimleriyle tüm verilerinizi güvenilir, iş kullanımına hazır bir temel üzerinde düzenleyin.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Hybrid Data Management

  IBM Hybrid Data Management, gücünü yapay zekadan alan çözümlerden oluşan eksiksiz bir temel ürün ailesidir. Kurumsal mimari liderlerinin verileri toplamak, yönetmek ve analiz etmek üzere optimize edilmiş bir temel oluşturabilmeleri için, sorguları satıcı firmalar, diller, lokasyonlar ve yapılar genelinde çevirebilir.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. OSS Bilişim biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x