IBM Global Financing - Olasılıkları Finanse Ediyoruz


IBM Global Financing, IBM teknoloji çözümlerinden daha kısa sürede değer elde etmenize yardımcı olmak için esnek finansman çözümleri ve ödeme seçenekleri sunar. Çözüm portföyümüz, işletmenizin taleplerini karşılamak için bulut, yapay zeka, güvenlik, blockchain gibi stratejik girişimlere yapılan yatırımları optimize etmeye yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi Edinin
 • financing

  IBM Donanım, Yazılım ve Hizmetleri İçin Finansman

  IBM Global Financing, rekabetçi kiralama çözümleri ve rekabetçi faiz oranlarına sahip krediler aracılığıyla işletmenizin ihtiyaç duyduğu BT çözümlerini edinmenize yardımcı olabilir. IBM yazılım ve donanım ürünlerine yönelik finansman çözümlerimiz, başlangıç maliyetlerini düşük maliyetli ve öngörülebilir aylık ödemelere dönüştürerek nakit akışını optimize etmenize yardımcı olur ve aynı zamanda projenin uygulanmasını hızlandırmanıza ve bütçe kısıtlamalarını aşmanıza da yardımcı olur.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • icpe

  Sertifikalı İkinci El Ekipman

  Sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılandırılmış ve IBM sertifikasyonu ile desteklenen yüksek kaliteli kullanılmış ekipmanla BT'nizi genişletin. IBM Sertifikalı İkinci El Power sunucuları ve depolama sistemleri, kapasite ve bütçe gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olur.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. OSS Bilişim biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x
x
x