IBM Sterling

IBM Sterling


Kendi kendini düzelten, akıllı tedarik zincirleri oluşturun
Birinci nesil tedarik zincirleri, işlevsel silolardaki süreçlerin otomatikleştirilmesinde ve optimize edilmesinde başarılıdır, ancak dijital dönüşümün bundan sonraki aşaması, dinamik, hızlı yanıt veren ve ekosistemler ve süreçler ile bağlantılı tedarik zincirleri gerektirecektir. Tedarik zinciri liderleri, başarılı olmak için, verimliliklerin artırılması ve aksaklıklara karşı dayanıklılık bakımından cesur adımlar atmalıdır.

IBM Sterling, uçtan uca görünürlük, gerçek zamanlı içgörüler ve önerilen eylemler sunar. İster şirket içinde ister bulut tabanlı olsun, işletmeniz için işletmeler arası bağlanırlığı, işbirliğini ve karar almayı basitleştirecek sorunsuz bir ağa olanak sağlayın. Müşterilere verilen taahhütleri yerine getirmek, kendinize daha fazla güvenerek daha hızlı hareket etmek ve aksaklıkları günler değil, dakikalar içinde çözmek için uçtan uca tedarik zinciri görünürlüğü elde edin.

Videoyu izleyin
 • wce_bu_banner-01

  IBM Sterling B2B Collaboration

  Akıllı, sorunsuz ve güvenli bir işletmeler arası bağlanırlığa olanak sağlayın
  Manuel süreçleri otomatikleştirerek ve kritik işlemlerin ve veri alışverişlerinin güvenilir, güvenli ve ölçeklenebilir olmasını sağlayarak işletmeler arası ilişkilerde veri akışını iyileştirin.

  Daha fazla bilgi edinin
 • supply_chain_sidepic02

  IBM Sterling Supply Chain

  Kendi kendini düzelten, akıllı tedarik zincirleri oluşturun
  Kesintileri müşterilerle etkileşim kurmak, büyümek ve kar elde etmek için fırsatlara dönüştürmek amacıyla uçtan uca görünürlük, gerçek zamanlı içgörüler ve önerilen eylemler elde edin.

  Daha fazla bilgi edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. OSS Bilişim biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize Ulaşın
x