BT Altyapısı


Merhaba dünya. Merhaba BT'nin geleceği.
Dinamik bir altyapıya geçmek, şimdi verimliliği artırır ve işletmenizin gelecek için doğru yolda ilerlemesini sağlar.

IBM ile akıllı bir kuruluşun temellerini atın.
IBM, sunuculardan ve anabilgisayarlardan depolama sistemlerine ve yazılımlara kadar kuruluşunuza güç katan yeni nesil BT mimarisinin yapı taşlarını sağlar.

Videoyu izleyin
 • IBM Power Systems

  Gücünü POWER9 teknolojisinden alan IBM Power Systems sunucuları, açık teknolojilerle üretilmiş ve görev açısından kritik uygulamalar için tasarlanmıştır.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM LinuxONE

  IBM LinuxONE sistemleri, yarının zorluklarını aşmak için güvenli veri sunmaya ve çok yüksek işlem hacmine ve daha önce benzeri görülmemiş güvenliğe ve ölçeğe sahip modern uygulamalara yönelik olarak tasarlanmıştır.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM Z Çözümleri

  IBM Z sistemleri ve yazılımları, kognitif işletme için üretilmiştir. Bu ürünler, kuruluşların mobil ölçeğinde ve hızında çalışmalarına, doğru zamanlı analitiği her işleme taşımalarına ve bulutta en yüksek güvenlik ve güven seviyelerini sağlamalarına imkan tanır.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM Storage

  Veri odaklı bir çoklu bulut dünyası için güvenilir bir temel; yaratmadan arşivlemeye kadar veri depolama ve yönetim inovasyonlarını keşfedin.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. OSS Bilişim biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x