IBM Cloud
 

IBM Cloud Avantajı. Özgürlük. Bilgi. Uzmanlık.


 • Verileriniz için tasarlandı.
 • Yapay zekaya hazır.
 • Her yönüyle güvenli.
 • IBM Cloud, iş amaçlı buluttur.

IBM, iş dünyasının ve toplumun giderek artan gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış bir platformla, kurumsal bulut alanında tüm dünyada liderdir. IBM Cloud, üretkenliğin ve maliyet iyileştirmelerinin ötesinde, günümüzün işletmeleri için gerçek anlamda fark yaratan yapay zeka ve veri taleplerine yönelik olarak ayarlanmıştır.

IBM'in özel, genel ve hibrit olanakları, işletmelerin farklı sektörler çapında inovasyonu desteklemek için gereksinim duydukları küresel ölçeği sunarken, aynı zamanda 19 ülkedeki yaklaşık 60 Bulut Veri merkezi de müşterilerin giderek artan veri yerelliği gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olur.

 • tririga-facilities

  Uygulamalar

  Net yeni bulut tabanlı uygulamalar ve deneyimler geliştirin ve konteynerli, açık kaynak, kurumsal kullanıma hazır yazılım çözümleri sayeside temel iş uygulamalarını daha hızlı bir biçimde herhangi bir buluta taşıyın.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • maximo-enterprise

  Yönetim

  Altyapıdaki, uygulamalardaki, süreçlerdeki ve bütün olarak bulut ortamlarındaki değişiklikleri belirlemek, analiz etmek ve bunlara hızla yanıt vermek için gerekli olan çevikliği ve gücü sağlayan bir hibrit, çoklu bulut yönetimi çerçevesi ile bu karma ortamların yönetimini iyileştirin.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • engineerpreview

  IBM Cloud Integration

  Uygulamaları ve verileri çok sayıda bulut çapında kolaylıkla birbirine bağlayarak kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri yaratın.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. OSS Bilişim biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x