IBM Sterling Supply Chain


Müşteriler, daha iyi, daha kişiselleştirilmiş hizmet istiyorlar
Teslimat gecikmeleri. Kalite kusurları. Hava koşullarından kaynaklanan olaylar. Siyasi kargaşa. Pazar ve tedarikçi istikrarsızlığı. Her günün, geldiğini bile görememiş olabileceğiniz engelleri aşmaya çalışmakla geçtiğini anlıyoruz. Bu sırada, ister tüketici ister diğer işletmeler olsun müşteriler, siparişlerinin A noktasından B noktasına ulaştırılması için ne yapmak gerektiği ile ilgilenmezler. Yalnızca siparişlerinin istedikleri zamanda, istedikleri yerde ve biçimde teslim edilmesini isterler.

Karlılığınızı düşürmeden beklentileri aşmak için sipariş karşılama süreçlerinizi modernize etmeniz ve tedarik zinciri görünürlüğünü iyileştirmeniz gerekli olabilir. IBM, karşılanabilen miktardan dinamik talep gereksinimlerine kadar sizi sürekli olarak sıra dışı müşteri deneyimleri sunmaktan alıkoyan unsurları aşmanıza yardımcı olabilir. Akıllı tedarik zincirinin neden dağıtım göz önünde bulundurularak tasarlandığını keşfedin.

Videoyu izleyin

Sunduğumuz Olanaklar


 • OMS-01

  IBM Sterling Order Management

  Müşteri beklentileri artıyor; karmaşık sipariş yönetimi zorluklarını aşmak için gerekli olan şeye sahip misiniz? IBM Sterling Order Management yazılımı, müşterilere verilen taahhütlerin yerine getirilmesinden sipariş karşılama esnekliğine ve tersine lojistiğe kadar tüm sipariş karşılama ağınızı koordine etmenize imkan tanır. Gerçek anlamda tüm kanallar genelinde sipariş karşılama için çok kanallı sipariş birleştirmeyi, envanter görünürlüğünü ve hizmet kullanılabilirliğini tek platformda birleştirin.

  Belgeyi Görüntüleyin
 • SCBN-02

  IBM Sterling Supply Chain Business Network

  IBM Sterling Supply Chain Business Network, otomasyondan dijital işletmelere, küreselleşmeye ve müşteri beklentilerine kadar tüm temel iş unsurlarını ele alır. Müşterilerle, iş ortaklarıyla ve tedarikçilerle güvenli, bulut tabanlı bağlanırlık sağlar. Katılımlarını haftalar içinde değil, saatler ya da günler içinde gerçekleştirmek için 800.000'den fazla önceden bağlanmış iş ortağıyla hızla etkileşim kurabilirsiniz. Yapay Zeka, siparişlerin zamanında teslim edilmesinin sağlanması için tedarik zinciri işlemi sorunlarının önüne geçilmesi amacıyla gerçek zamanlı istihbarat ve öneriler sağlar.

  Belgeyi Görüntüleyin
 • future-03

  IBM Sterling Delivery Transaction Intelligence with Watson

  IBM Sterling Delivery Transaction Intelligence with Watson, siparişin oluşturulmasından nihai teslimata kadar blockchain uygulamalarından oluşan bir portföydür. IBM Sterling Supply Chain Business Network ile birlikte, size şeffaf değişmezlik, veri hakları, bir denetim geçmişi, izin ve gizlilik ile tamamlanan gerçeğin tek kaydını, yüksek güvenlikli bir ortam içinde sunar. Blockchain, tedarik zinciriniz genelindeki dijital olayların çok sayıda taraf için görünür olması sayesinde şeffaflığa ve güvene olanak sağlar.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • insightsvz-03

  IBM Sterling Supply Chain Insights with Watson

  Tedarik zinciri görünürlüğü içgörüleri sayesinde kendinize güvenerek hareket edin. Sterling Supply Chain Insights, silolar halindeki sistemlerden elde edilen verileri hızla ilişkilendirerek, kurumsal bilgileri yakalayarak ve dijital kılavuzlar yaratarak tedarik zinciri performansını optimize etmeye yönelik gerçek zamanlı istihbarat sunan, yapay zeka destekli bir çözümdür.

  Videoyu izleyin
 • IV-5

  IBM Sterling Inventory Visibility

  IBM Sterling Inventory Visibility, çok yüksek iş hacmine ve çok fazla ürüne sahip işletmelerde bile anlık envanter takibine ve karşılanabilir miktarlara ilişkin doğru verilere olanak sağlar. Bulut tabanlı çözüm, talebi algılar ve BT yardımı olmaksızın otomatik olarak ölçeklenir. Mevcut sipariş yönetimi ya da kurumsal kaynak planlaması sisteminizle ve aynı zamanda yeni satış kanallarıyla kolayca bütünleşir.

  Belgeyi Görüntüleyin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. OSS Bilişim biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x
x
x
x
x